New Jersey Devils přerušili devítizápasovou vítěznou sérii Floridy Panthers

Ve vysoce sledovaném utkání New Jersey Devils ukončili devítizápasovou vítěznou sérii svého soupeře hvězdným výkonem nad Floridou Panthers. Tato hra nejen předvedla sílu a odhodlání Devils, ale také umožnila lidem vidět jejich potenciál jako uchazeče.

Po začátku hry toho Devils rychle využili a ujali se vedení ve 3 minutách a 50 sekundách první čtvrtiny od Alexandra Holtze, který oblékal dres New Jersey Devils číslo 10. Z pravého kruhu vypálil přes hůl obránce Floridy Panthers Dmitrije Kulikova do branky přes rameno Sergeje Bobrovského. Následně Jesper Bratt zvýšil skóre na 2:0 ve 14 minutách a 45 sekundách první čtvrtiny.

Ve 3 minutách a 51 sekundách druhé čtvrtiny se Erik Haula úspěšně trefil z levého kruhu a po obdržené přihrávce od Nico Hischiera prolomil obranu soupeře. Tím Devils vedli 3:0 a vytvořili obrovský tlak na Florida Panthers.

Floridští gepardi se však nevzdávali snadno, využili své přesilové výhody a v 19. minutě a 27. vteřině třetí čtvrtiny vstřelili branku Sama Reinharta, čímž přepsali skóre na 1:3 přihrávkou od Matthewa Tkachuka.

Přestože se floridští gepardi snažili protiútoky, brankář New Jersey Devils Nico Daws si ve třetí čtvrtině vedl dobře a předvedl 16 klíčových zákroků, aby stabilizoval obranu týmu. hokejové dresy nhl Nakonec, když do konce zápasu zbývalo 19 sekund, vstřelil John Marino gól do prázdné branky a stanovil vítězství Devils 4:1.

Toto vítězství nebylo jen kritickým vítězstvím, ale také svědectvím o schopnosti New Jersey Devils ukázat sílu a porazit silný tým. Dobře si vedli v defenzivě, omezili ofenzivní hrozbu floridských gepardů a zároveň využili příležitostí v ofenzivě a efektivně dávali míč do soupeřovy branky. Toto vítězství vysílá jasný signál ostatním konkurentům: New Jersey Devils jsou uchazečem, který stojí za to brát vážně.