Winnipeg Jets poráží Columbuse, Toffoli ukazuje svůj talent!

Fanoušci v Winnipeg Jets dresy na nedělním zápase NHL v Columbusu se báli, že by strhli střechu. Jets porazili Columbus Blue Jackets 6:1 na Nationwide Stadium. Zejména ve druhém zápase získali Jets 4 body. Zatím máme 4 výhry a 3 prohry a dostáváme se do vedení. Mezi nimi dva góly vstřelil Tyler Toffoli a domácím výrazně asistoval k výhře!

Pro Winnipeg Jets má Toffoliho spojení značný vliv na zlepšení týmu. Toffoli se k Winnipeg Jets připojil teprve 8. března a hrál za New Jersey Devils. Ve čtyřech zápasech, kterých se po nástupu do hry zúčastnil, zaznamenal celkem pět bodů, z toho čtyři branky a jednu asistenci. Jaký velký úspěch!

V první čtvrtině tohoto zápasu byli Winnipeg Jets ve špatném stavu a hráči měli nízkou touhu skórovat. Sice vedli 1:0, ale problémy byly s celkovou sestavou. Relativně pomalu se zahřívá. Poté, co trenér Winnipegu Rick Bowness provedl úpravy, začal se celý tým rozehřívat. Hned po druhé čtvrtině se skóre přímo měnilo na 2:0. Právě v této době vstřelil Toffoli svůj 20. gól. A pak zvýšil skóre na 3:0.

Po zápase byl trenér Blue Jackets také ohledně hry velmi konkrétní. Během hry bylo vidět, že Blue Jackets nebruslili a nezávodili rychlostí, jakou běžně trénují. Proto, když se znovu střetneme s Winnipeg Jets, je největší hrozbou rychlost. I když mnoho týmů cítí, že Winnipeg je těžký a silný. Ale nelze jim upřít, že jsou velmi zdatným týmem.

Samozřejmě, pro více fanoušků, kteří jsou věrní Hokejové dresy Winnipegu, ačkoli tentokrát vyhráli, jsou také zjevnější skryté nedostatky, pokud znovu narazí na tým známý svou rychlostí jako Rangers, bude týmu hrozit skórování .Je také docela velký!