Vynikající výkon brankáře Blackhawks Petra Mrázka pomáhá týmu porazit Sharks

Chicago Blackhawks v nedávném zápase porazili San Jose Sharks 2:1. Brankář Blackhawks Petr Mrázek vychytal ve hře 37 střel a opět 8 střel v penaltovém rozstřelu na vítězství týmu. Dobře si vedl také Cole Gutman, který v utkání vstřelil branku Blackhawks, v penaltovém rozstřelu přispěli góly také Rem Pitlick a Boris Katchouk.

Velký zájem o penaltový rozstřel projevil Petr Mrázek, který obléká dres Chicaga Blackhawks číslo 35, který nastoupil do pátého zápasu v řadě a věnoval se každému utkání. McKenzie Blackwood ze Sharks ve hře předvedl 24 zákroků, ale tým prohrál 15 z posledních 16 zápasů, včetně pondělní katastrofální porážky proti Buffalo Sabres.

Cole Gutman dostal Blackhawks do vedení 1:0 dominantním field goalem v 10:41 první třetiny. V čase 1:04 první čtvrtiny pak Petr Mrázek zblokoval dvě střely Fabiana Zetterlunda a také střely Thomase Hertla a Fabiana Zetterlunda. hokejové dresy nhl Ryan Carpenter ze Sharks srovnal skóre na 5:13 třetí čtvrtiny.

Cole Gutman řekl, že tvrdě pracovali na zlepšení své vynikající taktiky a tento cíl vzešel z dobré rozehrávky, koordinace a šťastných odklonů, ale také vzešel z tvrdé práce týmu.
Fabian Zetterlund Sharks měl sice v utkání 8 střel, ale nedokázal skórovat.Jejich trenér David Quenneville věřil, že tým předvedl dobrý výkon a měl mnoho výborných příležitostí, ale v poslední době se potýkali se střílením gólů, ale věřím, že dokud si udržíme formu, cíle nakonec přijdou.

Blackhawks nakonec penaltový rozstřel vyhráli a dosáhli na vítězství 2:1. Tento zápas byl plný napětí a nádherných momentů.Výborný výkon Petra Mrázka pomohl Blackhawks k důležitému vítězství a sklidil potlesk fanoušků.