Flyers obrátil Senators, Tyson Foerster září

Nedávno v utkání NHL ve Wells Fargo Center ve Spojených státech porazili Philadelphia Flyers po urputném boji Ottawu Senators 4:2. Flyers dokázali dvěma góly v závěrečné minutě druhého poločasu stav otočit.

V této hře Tyson Foerster v dres Philadelphia Flyers č. 71 předvedl poutavý výkon. Vynechal 4 zápasy kvůli zranění pravé nohy a od svého návratu vstřelil 6 gólů v 5 zápasech. Návrat Tysona Foerstera je pro Flyers nepochybně vzpruhou a spoluhráč Scott Laughton si jeho výkon pochvaloval.

Kromě Tysona Foerstera mají Flyers další hráče, kteří také předvedli dobré výkony. Joel Farabee a Cam York přispěli každý za Philadelphii, zatímco brankář Felix Sandstrom při svém debutu v sezóně předvedl 24 zákroků a předvedl solidní výkon.

Pro Ottawu Senators nebyl výsledek tohoto zápasu ideální. Prohráli čtvrtý zápas v řadě, přestože brankář Mads Sogaard předvedl 36 zákroků. Přestože k tomu přispěli Vladimir Tarasenko ze Senators a Thomas Chabot, celkový výkon týmu je stále potřeba zlepšit. hokejový dres levné

Trenér Senators Jacques Martin po zápase řekl, že tým udělal několik chyb a stále střílel na tyč. Trenér Flyers chválil výkon týmu a řekl, že si byl v dnešním zápase jistý a že jejich výkon byl uspokojivý.

Pro Flyers to byla výhra k zapamatování a cenná lekce pro Senators. V budoucích zápasech budou oba týmy nadále tvrdě pracovat na vyšších poctách. A dnešní hra se stane součástí jejich společných vzpomínek a bude je motivovat, aby se v budoucnu posouvali kupředu.