Linus Ullmark zraněn, Boston Bruins prohrává s Arizonou Knicks

Linus Ullmark, který obléká dres Boston Bruins číslo 35, utrpěl v nedávném zápase politováníhodné zranění v dolní části těla. V tomto zápase proti Arizona Colts se po 2 minutách a 40 sekundách prodloužení zranil Linus Ullmark při pokusu zachránit střelu zápěstím útočníka Colts Logana Cooleyho, ale míč minul břevno.

Linus Ullmark si před svým zraněním vedl dobře, provedl 32 klíčových zákroků, aby udržel šance Bruins na vítězství. Náhlé zranění v dolní části těla ho ale donutilo s pomocí dvou spoluhráčů slézt z ledu. To je nepochybně těžká rána pro Bruins, když přišli o skvělého brankáře.

Následně Jeremy Swayman nahradil Linuse Ullmarka. První střelu, které čelil, však zaznamenal Nick Schmaltz z Arizony Koyat v čase 4:04 prodloužení. Tento gól zabránil Bruins zvrátit stav a nakonec podlehli svému soupeři 4:3.

Zranění Linuse Ullmarka představuje pro Bruins výzvu, ale v této těžké době musí zůstat v klidu a najít alternativy. Jeremy Swayman převezme větší zodpovědnost a potřebuje ukázat svou sílu a stabilitu, aby zaplnil volné místo po Linuse Ullmarkovi. Hokejové dresy Česká

I když tento zápas skončil pro Bruins porážkou, potřebují se z toho poučit a jít dál. Zranění Linuse Ullmarka se stalo výzvou pro tým, ale je to také příležitost pro ostatní hráče, aby nastoupili a sehráli důležité role.

Prohra v tomto zápase byla lekcí a zkouškou pro celý tým. Bruins musí zůstat pohromadě a spoléhat na snahu celého týmu, aby ztrátu na brankářském postu dohnali. Potřebují se navzájem podporovat a spolupracovat, aby v budoucích hrách znovu získali své vítězné tempo.