Minnesota Wild Fire porazila Carolinu Hurricanes 5:2: Kirill Kaprizov září hattrickem

Minnesota Wildfire v nedávném zápase NHL porazila Carolinu Hurricanes 5:2. Tento zápas se stal středem pozornosti, protože mladík z Minnesoty Kirill Kaprizov předvedl dobrý výkon a zkompletoval hattrick.

Joel Eriksson Ek z Minnesoty vedl s gólem a dvěma asistencemi, čímž prokázal své všestranné schopnosti. Skvěle se předvedl i brankář Filip Gustavsson, který zachránil 40 střel.

Minnesota vyhrála tři z posledních čtyř zápasů, včetně vítězství nad Floridou Panthers minulý týden. Trenér John Hynes byl spokojený s výkonem týmu, ale řekl, že stále je co zlepšovat, protože žádná hra nebyla perfektní.

Góly týmu stříleli také Martin Nečas a Michael Bunting z Caroliny Hurricanes, ale dva z posledních tří zápasů prohráli. Trenér Rod Brind’Amour byl zklamaný ztrátou týmu a poznamenal, že je třeba se z ní poučit.

V průběhu hry se v čase 14:02 první čtvrtiny trefil z voleje Martin Nečas, čímž přepsal skóre na 1:0. Kirill Kaprizov hlavou vyrovnal skóre v 17:43 první třetiny, druhým gólem Minnesoty.

V 6:18 druhé čtvrtiny se Kirillu Kaprizovovi v dres Minnesota Wild s číslem 97 podařilo otočit a volejem, čímž Minnesotě vedl 2:1. Michael Bunting odpověděl v 8:17 třetí třetiny a vyrovnal skóre na 2:2.

Joel Eriksson Ek však dostal přihrávku a v 9:32 třetí třetiny skóroval na 3:2. Bezprostředně poté v čase 17:59 vstřelil prázdnou branku Kirill Kaprizov a zvýšil skóre na 4:2.

Nakonec Jake Middleton vstřelil branku do prázdné branky v čase 19:04 před koncem zápasu, čímž zajistil, že Minnesota Wild Fire vyhráli 5-2. hokejové dresy nhl

Vynikající výkon Minnesoty pochází z ukázky celkové síly a bude i nadále tvrdě pracovat na zlepšení svého výkonu a usilovat o další vítězství. Carolina Hurricanes potřebuje shrnout své zkušenosti, zjistit své nedostatky a provést vylepšení, aby v dalších zápasech dosáhla lepších výsledků.