Predators se odrážejí, Jusse Saros dělá hrdinství, aby pomohl Nashvillu porazit Blues

Nashville Predators přerušili sérii dvou porážek výhrou 5:2 nad St. Louis Blues v sobotu večer v Enterprise Center. Mezi nimi brankář Jusse Saros v Nashville Predators dresy s číslem 74 předvedl statečný výkon a ve hře předvedl 35 zákroků a stal se klíčem k vítězství týmu.

Po začátku utkání bylo na obou stranách vidět silnou touhu po vítězství. Colton Sissons z Predators skóroval jako první v čase 4:11 první čtvrtiny, ale Ryan O’Reilly z Blues rychle odpověděl v přesilovce 5 na 3 a obě strany remizovaly 1:1.

Vstup do druhého poločasu postupně převzali iniciativu Predators. Luke Evangelista vstřelil gól, když byla obrana Blues laxní, a zajistila týmu vedení 2:1. Poté Philip Forsberg a Lukas Rachenbaun dosáhli ve třetí čtvrtině postupných úspěchů a zvýšili skóre na 4:1, čímž v podstatě zpečetili vítězství. Přestože Nathan Walker z Blues vstřelil branku až v závěru utkání, bylo těžké situaci zachránit. Ryan Johansen před koncem trefil prázdný tenisák a stanovil tak skóre na 5:2.

Po této kampani se rekord Predators zlepšil na 28-25-2, zatímco rekord Blues byl 29-23-2. Pro Nashville toto vítězství bezpochyby vlije novou energii do cesty týmu do play-off. Pro Blues tato porážka také odhalila problémy týmu na obou koncích útoku i obrany, které je potřeba urychleně vyřešit.

Brankář Jusse Saros byl bezpochyby nejlepším hráčem zápasu. Tváří v tvář nevybíravému bombardování Blues bral vysoké přihrávky a nízké bloky, čímž znovu a znovu popíral nevyhnutelné góly. hokejový dres levné V rozhovoru po zápase Jusse Saros řekl: “Vím, že tým potřebuje, abych nastoupil, a já se jen snažím co nejlépe dělat svou práci.”
Když tento divoký zápas skončil, oba týmy dosáhly ve svých rekordech střetnutí v pravidelné sezóně po jedné výhře a jedné porážce, což demonstrovalo sílu svých týmů. Všichni se těšme, zda v budoucnu dojde mezi oběma stranami k napínavým duelům.