Blues porazili Canadiens 7-2

Torey Krug, oblečený v St. Louis Blues dresy č. 47, přispěl za St. Louis Blues k jejich včerejšímu vítězství 7:2 nad Montrealem Canadiens v Bell Center.

Alexey Toropchenko skóroval 25 sekund v první třetině a dostal Blues do vedení 1:0. Ve středním pásmu sebral puk, projel po pravé straně, stáhl si puk zpět mezi nohy, obtočil obránce Canadiens Jadena Strubleho, pak sekl do brankoviště a nacpal puk do Allenovy pravé vycpávky.

V 17 minutách a 49 sekundách druhé čtvrtiny Nathan Walker rychle vystřelil z pravého kruhu a srovnal skóre na 4:1 a Thomas skóroval ve 31 sekundách třetí čtvrtiny trefou. hokejový dres levné Přesilovkový gól zvýšil vedení na 5. -1.

Thomas dal gól a tři asistence, Kyrou skóroval dvakrát a Jordan Binnington předvedl 30 zákroků za St. Louis (28-21-2), které vyhrálo sedm z posledních osmi zápasů.
V 15. minutě a 33. sekundě Kyrou přepsal skóre na 7-2. Jeho střela zápěstím proletěla přes síť, ale po dopadu na koncové desky se odrazila od Allenovy brusle.