Top of the Ice: New York Rangers porazili Buffalo Bisons 4:3

New York Rangers vyhráli nezapomenutelný hokejový zápas vítězstvím 4:3 nad Buffalem Bisons v těsném souboji. Zápas se konal v Madison Square Garden v New Yorku a oba týmy prokázaly špičkové dovednosti a houževnatost.

V kritickém okamžiku zápasu se hrdinou newyorského týmu stal Chris Kreider v New York Rangers dresy číslo 20 New York Rangers. V čase 2:28 vedl útok Mikka Zibanejad, který od modré čáry odtáhl brankáře Bison Ukko-Pekka Luukkonen a úspěšně přihrál Chrisi Kreiderovi stojícímu před ním. Chris Kreider bez námahy dotlačil puk do branky k vítěznému gólu New Yorku.

Skvěle si vedl i Mikka Zibanejad, který si ve hře vedl mimořádně dobře, když nejen vstřelil jeden gól, ale také dvakrát asistoval a stal se jádrem ofenzivy týmu. Jeho schopnost proniknout do neutrální zóny a jeho agresivní postoj jsou úžasné. Obranným pilířem newyorského týmu byl navíc brankář Igor Shesterkin, který v utkání předvedl vynikajících 27 zákroků a ochránil vítězství týmu.

Velkou soutěživost však prokázali i Buffalo Bisons. Casey Mittelstadt vyrovnal skóre na 3:3 v 6:50 třetí čtvrtiny, což týmu dodalo jiskřičku naděje. Zamířil při vlastním doskoku, prolomil obranu New Yorku a vystřelil pro tým cenný bod. Hlavní trenér Bisona byl spokojen s výkonem svého týmu a řekl, že tým jde správným směrem. Hokejové dresy Česká

Utkání bylo plné napětí a vášně a oba týmy na hřišti urputně bojovaly. Gól spojky Chrise Kreidera v prodloužení zajistil New York Rangers vítězství, ale výkon Buffalo Bisons byl stejně působivý. Bez ohledu na výhru nebo prohru tato hra ukazuje kouzlo a vzrušení ledního hokeje. Hráči prokázali vynikající schopnosti a vytrvalost a předvedli divákům nezapomenutelnou hru.