Tage Thompson pomáhá Sabres porazit Detroit Red Wings 8-3

Tage Thompson zaznamenal hattrick a tři asistence, když Buffalo Sabres v pondělí v KeyBank Center porazili Detroit Red Wings 8:3.

Thompson has 3 goals, 3 assists as Sabres beat Red Wings 8-3 | Pro Sports |  postregister.com

Thompson v dres Buffala Sabres dal Buffalu vedení 1:0 v 16:52 první čtvrtiny, přihrávkou přes led Skinnera v levém konfrontačním kruhu.

Mata zvýšil na 1:1 v 1:26 druhé čtvrtiny, když Andrew Cope přihrál bekhendem zpoza sítě obránci na horním okraji levého kruhu.

Jack Quinn vrátil Sabres za stavu 5:22 do vedení 2:1 a jedinou střelou z pravého kruhu vstřelil svůj první gól v sezóně.

Skinner zvýšil v čase 14:26 na 3:1, když ho Thompson našel sám před sebou u svého 300. gólu v NHL.

Thompson zvýšil na 4:1 v 18:30, když skóroval v přesilové hře. V pondělí měl devět střel a 25 v posledních třech zápasech

Thompson vstřelil hattrick v 15:58 a visel ve slotu a zvýšil na 7-3. hokejový dres levné

Thompson vzal v úvahu každý ze svých posledních tří gólů (dva góly, jedna asistence) při sobotní výhře 4:3 v prodloužení nad Chicagem Blackhawks a stal se volným hráčem Pata Lafontaina. (Pat LaFontaine) Druhý hráč v historii Sabres, který skóroval osmkrát za sebou góly v letech 1992-93.

Rasmus Asplund skóroval, když zbývalo 39 sekund, aby ve finále zvýšil na 8:3.