Senators porazili Stars 4:2 a získali čtvrté vítězství v řadě

Ottawa Senators porazili v pondělí v Canadian Tire Center Dallas Stars 4:2.

Senators win fourth straight by beating hot Stars - CochraneToday.ca

Shane Pinto v dres Ottawa Senators skóroval v pátém zápase v řadě a 10:11 třetí čtvrtiny zvýšil Pinto vedení Ottawy na 3:1, když skóroval z levého bodu.

Brady Tkachuk a Thomas Chabot zaznamenali každý gól a asistenci, zatímco Magnus Hellberg při svém debutu za Senators (4-2-0), kteří vyhráli čtyři v řadě, předvedl 29 zákroků.

Joel Kiviranta a Wyatt Johnston skórovali a Scott Wedgewood předvedl 28 zákroků pro Stars (4-1-1), kteří v této sezóně utrpěli první prohru v základní části.

Kivilanta dala Stars vedení 1:0 v 6:31 první čtvrtiny, když skórovala z Helbergovy rukavice.

Shabot zvýšil na 1:1 v 19:23 druhé čtvrtiny a v přesilové hře dostal Tkachuk Ottawu do vedení 2:1 v 4:17 třetí čtvrtiny.

Poté, co Pinto zvýšil na 3:1, debutant sezóny Derek Brassard ukradl míč útočníkovi Stars Jacobu Petersonovi a skóroval z pravého kruhu v 11:30 na modré čáře Senators. Poté bylo skóre vyrovnané na 4:1.

Johnston skóroval v 17:44 a Wedgwood nahradil dalšího útočníka pro finále 4-2.

Chcete si koupit dresy NHL? Chcete si upravit svůj hokejový dres levné ? Naše webové stránky poskytují personalizaci, vítejte na návštěvě!