Florida Panthers vyhráli pětkrát za sebou, získali klíčovou výhru nad Arizonou Coyotes

Florida Panthers porazila v nedávném zápase Arizona Coyotes 4:1 a dosáhla pátého vítězství v řadě. Ve třetí čtvrtině se za pouhých 42 sekund trefili Sam Reinhart a Matthew Tkachuk a zpečetili vítězství pro Panthers .

Dobře si vedl také Sergej Bobrovskij, který zachránil 21 střel a zajistil týmu vítězství. Carter Verhaeghe nejen vstřelil branku, ale měl i asistenci. Za zmínku stojí, že Florida Panthers a Edmonton Oilers jsou jediné dva týmy NHL, které v této sezóně vyhrály více než pět zápasů v řadě.

Kapitán Aleksander Barkov, který nosí dres Florida Panthers gepardů č. 16, řekl, že prostě hrají hru po svém a pokračují ve zlepšování hry. Toto vítězství bylo pro tým velmi důležité, chtěli vyhrát a podle toho pracovali.

Alex Kerfoot vstřelil branku v situaci pod nohama a Karel Vejmelka zakončil s 35 zákroky pro Coyotes. Předtím Coyotes vyhráli dva v řadě a šest z posledních sedmi zápasů. V této hře se však snažili udržet koncentraci a klid.

Sam Reinhart vstřelil branku ve výhodném kádru třetí čtvrtiny, Aleksander Barkov poslal přihrávku z velmi nízkého úhlu a úspěšně změnil směr branky. Hokejové dresy Česká

Nakonec Matthew Tkachuk vstřelil gól v 8 minutách a 38 sekundách třetí čtvrtiny a zvýšil skóre na 3:1. Gustav Forsling pak v posledních sekundách zápasu vstřelil branku do prázdné branky, aby zajistil vítězství gepardů.

Touto hrou ukázali floridští gepardi svou silnou sílu, tým hrál stabilně během vítězné série a zvítězil týmovou prací. Tato výhra pro tým hodně znamená a je důkazem jeho vyrovnanosti a soustředění během hry. Zároveň také doufám, že se Arizona Coyotes mohou poučit ze zkušeností a dosáhnout dobrých výsledků v dalších zápasech.