Sorokin udělal 34 zákroků při výhře 4:0 nad Anaheim Ducks

Ilya Sorokin předvedl 34 zákroků při výhře 4:0 nad Anaheim Ducks v Honda Center v neděli.

Pro Sorokina je to páté vyloučení v sezóně. V NHL mu patří druhé místo za Jacobem Markstromem z Calgary Flames (osmička).

Casey Cizikas zaznamenal gól a asistenci a Ross Johnston zaznamenal dvě asistence pro Islanders (20-21-8), kteří vedou 2-1-1 v pětizápasovém tripu, který skončil v úterý v Coloradu Avalanche.

Anthony Stolaz předvedl 18 zákroků pro Ducks (25-21-9), kteří prohráli poslední dva zápasy a byli počtvrté v této sezóně vyloučeni. John Gibson je mimo kvůli nemoci.

Noah Dobson vstřelil v čase 13:41 první čtvrtiny gól z pravého pole a dostal New York do vedení 1:0.

Cizikas zvýšil na 2:0 přihrávkou Johnstona z pozdní penalty v 1:33 druhé čtvrtiny.

Sorokin předvedl jeden ze svých nejlepších zákroků ve 4 na 4 v 16:19 druhé čtvrtiny, když pravou vycpávkou zblokoval střelu Kevina Shattenkirka.

Sorokin zachránil box 13 zákroky ve třetí čtvrtině.