Pittsburgh Penguins vs Boston Bruins na Silvestra

Penguins a Bruins mají na Silvestra zápas. Boston Bruins nakonec porazili Pittsburgh Penguins 2:1. Naplnili očekávání fanoušků a spustili urputnou bitvu. Poté, co Boston Bruins v této sezóně změnili trenéry, se síla týmu výrazně zlepšila. Výkon Pittsburghu Penguins je stále průměrný, pokud se chtějí v této sezóně dostat do play off, musí tvrději pracovat, aby měli šanci.

Penguins Takeaways: 'Learning the Hard Way,' Mistakes Gift Win to Bruins (+)

Během tohoto zápasu byli hráči v dres Pittsburgh Penguins plní energie. Všichni chtějí porazit Boston Bruins. Pittsburgh Penguins bohužel zápas prohráli.

Pittsburgh Penguins ani Boston Bruins v těch letech neměli šanci dostat se do finále a jejich historický lesk byl postupně zapomenut. Pittsburgh Penguins vyhráli v historii dva mistrovské tituly za sebou a po roce 2017 postupně ztráceli náskok. Boston Bruins, jedna z nejstarších franšíz NHL, nevyhrála Stanley Cup více než deset let.

Od roku 2013 je síla Boston Bruins nestabilní, prohráli i kvalifikaci a stabilně postupovali do play off. Také doufám, že tým co nejdříve napraví a vyhrají pro tým Stanley Cup. Naše webové stránky poskytují personalizované hokejový dres levné na míru, pokud je to nutné, vítáme vás na konzultaci!

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *