Pavel Buchnevich vede, St. Louis Blues porazili Chicago Blackhawks 4:2

Nedávno porazili St. Louis Blues Chicago Blackhawks 4:2 a pokračovali ve vítězné sérii. Pavel Buchnevich se na utkání podílel jednou brankou a dvěma asistencemi, Jake Neighbors zaznamenal dvě branky a Torey Krug a Robert Thomas po dvou asistencích. Jordan Binnington zachránil 32 střel a předvedl vynikající výkon. Blues vyhráli tři z posledních čtyř zápasů.

Jake Neighbours v St. Louis Blues dresy s číslem 63 během hry prolomil mrtvou situaci jediným úderem v první čtvrtině a bekhendem poslal míč do sítě. Kevin Hayes pak střelou zápěstím zvýšil skóre na 2:0. Ryan Donato před koncem první čtvrtiny lobem snížil skóre na 2:1. Pavel Buchnevich vstřelil branku z výhodné standardkové příležitosti na konci první čtvrtiny a upravil tak skóre na 3:1.

Ve třetí čtvrtině dostal Jake Neighbors přihrávku od Pavla Buchneviche a vstřelil svůj druhý gól, čímž zvýšil skóre na 4:1. Boris Katchouk vstřelil druhý gól Chicaga samostatnou střelou těsně před koncem zápasu, čímž vytvořil konečný výsledek 4:2.

Výhra udržela vítěznou sérii St. Louis Blues při životě. Ve hře ukázali bojovného ducha a dokázali vyhrát omezením šancí a času Chicaga Blackhawks. Blackhawks naopak herně předváděli špatné výkony a neprojevili dostatek koncentrace a nadšení. Přesnost zákroků Blues v útoku jim dala obrovskou výhodu.

Stojí za zmínku, že Blues si v této sezóně udržují bilanci 10:0, když skórují jako první. Nick Foligno zároveň zahájil svůj 1100. zápas v NHL. Hokejové dresy Česká

Celkově vzato zvítězili St. Louis Blues proti Chicagu Blackhawks díky vynikajícím výkonům Pavla Buchneviche a Jakea Neighborse. Blackhawks musí znovu prozkoumat problémy ve hře a najít způsoby, jak zlepšit svůj rekord.