Nashville Predators vyhrál pět zápasů v řadě, Filip Forsberg vstřelil vítězný gól

V nedávném napínavém zápase v NHL Nashville Predators porazili Anaheim Ducks 4:2 a završili tak své první silniční vítězství v pěti zápasech v historii. Toto vítězství nejen předvedlo houževnatost a sílu Predators, ale také vzbudilo silnou důvěru v jejich nadcházející hry.

Po začátku utkání byla na obou stranách velmi vysoká konkurence. Ve druhé čtvrtině se Roman Josi chopil příležitosti a dostal přihrávku od Filipa Forsberga uvnitř modré čáry a vstřelil tak první gól Predators. Anaheim Ducks se však nevzdali.V 11. minutě a 55. sekundě Isac Lundestrom využil bekhendovou přihrávku Maxe Jonese, aby porazil Kevina Lankinena a srovnal skóre na 1:1.

Ve třetí čtvrtině se znovu prosadil Filip Forsberg, který se z vysoké střely trefil zápěstím a pomohl Predators k vedení 2:1. Michael McCarron pak na 8:43 vyrovnal skóre na 3:1.Po odraženém míči skóroval poté, co Anthony Stolarz zachránil silnou střelu Ryana Fabbriho. hokejový dres levné Přestože Anaheim Ducks v závěru utkání vyrovnali skóre na 3:2 a 3:3 góly Bryce Leasona a Gustava Nyquista, Predators v posledních sekundách zpečetili vítězství gólem Gustava Nyquista do prázdné branky.Porazili soupeře 4- 3.

V tomto zápase Nashville Predators nejenže poprvé v historii vyhráli pět venkovních zápasů, ale také prokázali houževnatost a sílu týmu tváří v tvář nepřízni osudu. Klíčem k vítězství týmu je bezpochyby vynikající výkon Filipa Forsberga, který se na utkání podílel gólem a asistencí. K vítězství Predators přispělo i 29 zákroků Kevina Lankinena. Vítězství pro Nashville Predators jim nejen zajistilo důležité tři body do tabulky, ale také jim dodalo silnou důvěru v nadcházejících zápasech.