Nashville Predators porazili Calgary Flames 2:1

Nashville Predators přetrhli sérii tří porážek pondělním vítězstvím 2:1 nad Calgary Flames v Bridgestone Areně.

Saros makes 38 saves, leads Predators over Flames 2-1 - Seattle Sports

Roman Josi a Juuso Parssinen skórovali za Predators (20-17-6), kteří v úterý absolvovali třízápasový homerun proti Columbusu Blue Jackets.

Nikita Zadorov skóroval, Juuse Saros v Nashville Predators dresy předvedl 38 zákroků, z toho 21 ve třetí čtvrtině, Jacob Markstrom udělal 27 za Flames (21-15-9), V power play šli 0 na 4 a skončili 2:1 -2 na jejich pětizápasovém road tripu.

Josie zvýšil Nashville na 1:0 v 8:26 první čtvrtiny. Vypálil plácačku od modré čáry a míč se odrazil k Zadorovovi, který se na kraji sítě zapletl s útočníkem Predators Codym Glassem.

Parssinen zvýšil na 2:0 na 14:24, když zastrčil uvolněný puk poté, co Markstrom neudržel míč v brankovišti.

Gól prodloužil Parssinenovu vítěznou sérii na 7 zápasů (2 góly, 7 asistencí), čímž vyrovnal nováčkovský rekord Predators, který stanovil Filip Forsberg v letech 2014-15.

Sledoval jsi hru? Co si o tom myslíte, komentujte níže! Chcete mít jedinečný hokejový dres levné ? Můžeme poskytnout soukromé přizpůsobení, vítáme konzultace!