Dobson podepsal tříletou smlouvu s New York Islanders

22letý strážce je omezeným volným hráčem. V minulé sezóně v 80 zápasech vytvořil v NHL kariérní maxima v počtu gólů (13), asistencí (38) a bodů (51). V pondělí podepsal tříletou smlouvu s New York Islanders.

Islanders Sign Dobson

Dobson, kterého si New York vybral v prvním kole (celkově 12.) draftu NHL 2018, zaznamenal 72 bodů (17 gólů, 55 asistencí) ve 160 zápasech základní části a ve 20 zápasech play off Stanley Cupu zaznamenal 7 asistencí.

Klíčem k Dobsonovu vývoji, řekl Ramoriello, byla jeho ochota být trpělivý, což zahrnovalo vynechání několika nocí v posledních dvou sezónách. Jako nováček odehrál 34 zápasů v letech 2019-20 a 46 v letech 2020-21.

„Je trpělivý, je disciplinovaný, cvičí každý den, každou chvíli dostává svou šanci a roste jako trpělivý hráč se silou,“ řekl Ramorello. „Je opravdu ve své hře. další trénink po pravidelném tréninku s vědomím, že nebude hrát.

Doufám, že se bude s New York Islanders vyvíjet stále lépe a přinášet nám více vzrušujících obrázků.Na našich webových stránkách najdete hokejový dres levné různých týmů NHL a vy si je můžete koupit!

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *