Arizona Kolumbijci vyhráli čtyři zápasy v řadě a porazili Bruins 4:1

Arizona Columbians porazili St. Louis Blues 4:1 v Arizona Dome a vyhráli čtvrtý zápas za sebou. V tomto zápase se dobře předvedl Alex Kerfoot, který vstřelil jeden gól a přidal dvě asistence. Connor Ingram v Arizona Coyotes dresy s číslem 39 si vedl dobře před brankou, když Bruins zachránil 31 střel. Tři branky vstřelili v první třetině Michael Carcone, Nick Schmaltz a Matias Maccelli.

Kolumbijský hlavní trenér Arizony Andre Tourigny byl s výkonem týmu v první čtvrtině velmi spokojen a označil to za jejich nejlepší výkon v první čtvrtině v této sezóně. S míčem nebo bez něj tým prokázal pocit naléhavosti, měl plán a soustředil se na provedení. Naopak za Blues dal jedinou branku hráč Brandon Saad, ale 18 střel před brankou Blues zachránil Joel Hofer.

Za zmínku stojí, že Kolumbijci z Arizony vyhráli čtyři zápasy v řadě, přičemž tyto čtyři výhry byly proti posledním pěti týmům o Stanley Cup: Las Vegas Golden Knights, Colorado Avalanche, Tampa Bay Lightning a Blues. Ve svém příštím utkání se utkají s vítězi Stanley Cupu 2018 Washington Capitals.

Andre Tourigny řekl, že tým doufá, že vyhraje zápas a bude bojovat o play off. Snažili se hrát smysluplné hry a právě teď jsou na dobrém místě. Hokejové dresy Česká

Klíčový hráč Connor Ingram sloužil jako výchozí brankář ve čtyřech zápasech této vítězné série a vedl si dobře, když inkasoval pouze pět branek. Matias Maccelli vyjádřil touhu týmu vyhrát tento zápas, což byla reakce na předchozí prohru s Blues. Zatímco se tým ve druhém a třetím čtvrtletí trochu odchýlil od svého původního plánu, nakonec úkol zvládli.

Kolumbijci z Arizony jsou teď na dobré pozici, ale stále se potřebují soustředit a tvrdě pracovat, aby měli lepší bilanci a byli v play off.