New Jersey Devils porazili Montreal Canadiens 3:2 na penalty

Jack Hughes vstřelil dva góly, když New Jacket Devils v neděli vyhráli 3:2 v rozstřelu proti Montreal Canadiens v Prudential Center. hokejový dres levné

Yegor Shalangovich skóroval v sedmém kole náhlé smrti předtím, než Nikodus zastavil Paula Byrona, aby nechal Devils vyhrát.

Pomůcky Jespera Bratta prodloužily jeho vítěznou sérii na 7 zápasů v kariéře NHL, Dawes předvedl 31 zákroků za New Jersey (24-37-5), posledních sedm míčových zápasů této videohry bylo 2-5-0. dres New Jersey Devils

Cole Caufield měl pomoc a také Sam Montembeault předvedl 30 zákroků za Montreal (18-37-11), první ze čtyřzápasového tripu.

Hughes zvýšil na 1:0 na 19:16 na konci první čtvrtiny poté, co převzal přihrávku od Monteba na příslušný kruh a skóroval zápěstím. Za stavu 14:16 2. čtvrtiny zvýšil Hughes střelou zápěstím z pravého kruhu v přesilovce zápas New Jersey na 2:0.

Josh Anderson snížil vedení na 2:1 z ukazatele jednorukého bandity v 17:36, hned na konci přesilovky. New Jacket je 9-0-2 proti Montrealu vzhledem k období 2017-18.