Nejlepší vyhlídky Avalanche se předvádějí ve výcvikovém/nováčkovském výcvikovém táboře na blízko

V boji o výcvikový tábor pro vývojáře/nováčka, který se konal v úterý večer v Family Sports Center, vypadají nejlepší vyhlídky týmu Avalanche obvykle jako muži mezi chlapci. Colorado Avalanche dresy

Obránce Bobyram, výběr z prvního kola v roce 2019 (celkově čtvrtý), byl mnohokrát zraněn jako profesionální hráč v prvním ročníku minulé sezóny, zejména útočník Sampolanta (výběr ze třetího kola v roce 2018), který hrál ve dvou čtvrtinách Vypadá to velmi ostrý v boji zblízka, který skončil pěti koly přestřelky. Hokejové dresy levné

Ranta vstřelil první gól za White a Byram vyrovnal za Burgundsko po 1-1 minutách.

Dvacetiletý Byram v minulé sezóně odehrál za Avalanche 19 zápasů, zatímco 21letý Ranta debutoval v NHL v play off a ve druhém kole odehrál dva zápasy proti Vegas Golden Cavaliers. soutěž. Hokejové dresy Česká