Nazem Kadri střílí svůj první gól v Calgary Flames

Nazem Kadri, 32, je veteránem této kariéry. 18. srpna 2022 podepsal Nazem Kadri sedmiletou smlouvu na 49 milionů dolarů s Calgary Flames ve volném prostoru. Pokud se Nazem Kadri v polovině nepřesune do jiného týmu, kariéra Nazema Kadriho bude v Calgary Flames. Nazem Kadri zatím v nové sezóně vstřelil svůj první gól za Calgary Flames.

Flames win 2nd straight as Oilers' comeback falls short | CBC Sports

Po výkopu skóroval Mikael Backlund za stavu 1:13, aby Calgary Flames vedl v první čtvrtině 1:0. Calgary Flames skóruje po stažení Edmontonu Oilers, Nazem Kadri zvyšuje vedení na 3-1 v 7:41 z 1., Manjipane Nazem Kadri povede Výhoda prodloužena na 4-1 a skóre na 10:18. Přestože se Edmonton Oilers začali bránit, nakonec stáhli dva góly a zápas skončil.Calgary Flames porazili Edmonton Oilers 4:3. Fanoušci v Calgary Flames dresy se radovali z vítězství.

Gratuluji Nazemu Kadrimu, doufám, že se bude vytrvale snažit a bude i nadále střílet další góly týmu.Chcete také dres NHL? Chcete si upravit svůj hokejový dres levné ? Naše webové stránky mohou poskytnout personalizované přizpůsobení vašeho dresu NHL, vítáme vás na konzultaci! Dík!

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *