Montreal Canadiens přerušili sérii devíti porážek výhrou 4:3 nad New York Rangers

Jeff Petrie zlomil nerozhodný stav, když do konce třetí čtvrtiny zbývalo 31 sekund, když Montreal Canadiens přerušili devítizápasovou prohru středeční výhrou 4:3 nad New York Rangers na Madison Square Yardu. hokejový dres levné

Petrie zaznamenal svůj druhý cíl v příslušném bojovém kole poté, co se Rangers popletli na ochranném místě.

Mike Hoffman a také Ryan Poehling skórovali, Christian Dvořák měl 2 výpomoci, stejně jako Sam Montembeault předvedl 24 zákroků pro Canadiens (21-49-11), kteří rovněž přidali 24 zákroků od výhry 7-4 nad New Jersey Devils. 7. dubna. Nevyhrál. dres Montreal Canadiens

Petrie nabídl Canadiens vedení 2:1, když do konce druhé čtvrtiny zbývalo 9 sekund. Obránce má ve své čtyřzápasové vítězné sérii 6 faktorů (2 góly, 4 pomůcky) a ve svých posledních 10 videohrách 10 bodů (2 góly, 8 nápověd). Petrie má ve svých prvních 57 hrách 16 faktorů (4 cíle, 12 nápověd). Měl 26 bodů (6 gólů, 20 asistencí) v 67 videohrách poté, co v každé ze svých prvních čtyř sezón zaznamenal minimálně 40 faktorů.