Kuemper hraje za Colorado Avalanche ve 3. zápase finále poháru proti Lightning

Darcy Kuemper hraje za Colorado Avalanche poté, co vstřelil 5 gólů proti Tampě Bay Lightning ve 3. zápase finále Stanley Cupu v Amalie Areně. hokejový dres levné

Startujícího brankáře Avalanche vystřídal v 11:15 druhé čtvrtiny Pavel Francez, když Pat Malone svým 17. gólem z pole dostal Lightning do vedení 5:2.

V sobotním 2. zápase Kuemper předvedl 16 zákroků za stavu 7:0, který zajistil Coloradu vedení 2:0 v sedmičlenné sérii.

Ale Tampa Bay Lightning zareagovala v pondělí, v první čtvrtině byla 2 z 12 a ve druhé 3 z 10.

Cumper má ve 12 zápasech po sezóně bilanci 8-2 s 2,44 góly a 0,901 zákroky. Vrátil se na začátek finále poháru poté, co si zranil horní část těla ve 2. zápase 1. utkání finále Západní konference proti Edmontonu Oilers 31. května. Francouz začal zbývající tři zápasy série a pomohl dohrát čtyři. – Hraní.