Jakob Chychrun se přidává, Ottawa Senators: Tento den bylo dlouhé čekání

Jakob Chychrun, kterého Arizona Coyotes vyměnili za Ottawa Senators, je ve čtvrté sezóně šestileté smlouvy, kterou podepsal s Coyotes 13. listopadu 2018, a může se stát neomezenou volnou agenturou.

TSN on Twitter: "The Ottawa Senators have acquired Jakob Chychrun in a deal  with the Arizona Coyotes. MORE: https://t.co/CPew3TogYm  https://t.co/F620dBFEOB" / Twitter

Čtyřiadvacetiletý obránce má v této sezóně na kontě 28 bodů (7 gólů, 21 asistencí) ve 36 zápasech. Je velký, v Arizona Coyotes dresy , hraje s míčem svižně, má kvalitní dovednosti, je těsný v obraně a obratně, přesně využívá své tvrdé údery a efektivně vytváří ofenzivní hrozbu na útočné modré čáře, Je to defenzivní hráč každý sní.

Projevil zájem o přestup do konkurenčního klubu a příležitost hrát v Ottawě s možností vést tým a pomoci mu dostat se do play off bude obrovskou výzvou.

Ohledně nástupu Jakoba Chychruna Armstrong řekl, že s ostatními generálními manažery mluvil o svých záležitostech asi rok, což ukazuje na očekávání a pozornost, kterou mu věnuje. Těším se, až ho uvidím obléknout hokejový dres levné, uvidím jeho chování, zda je stále tak silný ve hře! Doufám, že bude mít lepší výsledky, aby fanoušci, kteří ho mají rádi, byli hrdí na to, že mají stejný dres NHL jako oni.

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *