Florida Panthers porazila Philadelphii Flyers

Florida Panthers minulou středu večer porazila Philadelphii Flyers 2:1. Aaron Ekblad oblékl hokejový dres levné a vstřelil vítězný gól v prodloužení, aby pomohl k vítězství Florida Panthers.

To je těžká bitva. V 7 minutách a 33 sekundách první čtvrtiny vedlo Ferrari nad Philadelphií 1:0. Ve třetí čtvrtině vyrovnali Florida Panthers silnou hrou s Florida Panthers. Nakonec Aaron Eckblad vstřelil gól za 2 minuty a 39 sekund prodloužení, 2:1. Fanoušci v Florida Panthers dresy jásali nad jejich vítězstvím na pódiu. Aaron Ekblad to před našimi fanoušky dokázal. Skvělé věci, doufáme, že seženeme další.

Zde blahopřejeme Florida Panthers k vítězství a také jsme byli svědky vynikajícího hráče Aarona Ekblada.