David Pastrňák bude doživotně hrát za Boston Bruins?

Je to v hokejovém světě dost výbušná zpráva? Hokejista David Pastrňák podepsal s Bostonem Bruins osmiletou smlouvu na 90 milionů dolarů, která platí do sezony 2030-31 a bude trvat od 26 do 35 let.

Bruins sign David Pastrnak to huge 8-year contract extension

Pastrňák má před sebou poslední sezónu šestileté smlouvy a na konci sezóny se mohl stát nechráněným volným hráčem. Mnozí z branže také prováděli různé analýzy jeho volby a není nouze o fanoušky, kteří chtějí znát jeho možnosti, a tato smlouva konečně vyřeší otázku, kam patří. Je možné, že skutečně ukončí kariéru v  Boston Bruins dresy .

Podívejme se, jakou váhu přikládají Bruins Davidu Pastrňákovi, osmiletý kontrakt na 90 milionů dolarů, který v průměru činí 11,25 milionu ročně, čímž zastínil dalšího nejvýše postaveného hráče (obránce Charlie McAvoy, 9,5 milionu AAV). Je zřejmé, že Browns jsou odhodláni a odhodláni mít Davida Pastrňáka opět u sebe. Sám David Pastrňák se prý několikrát vyjádřil, že by rád zůstal v Bostonu, takže nebyl by to pěkný dvoucestný úprk?

Možná to naznačil i GM Don Sweeney, že jejich cílem vždy bylo, aby David Pastrňák byl v Browns do konce života. Známí lidé, známé tváře, dlouhá historie spolupráce a sounáležitosti a do budoucna vyladěnější stavební tým jistě posunou hokejový podnik na vyšší úroveň. Přátelé, máte oblíbený idol se stejným Hokejové dresy Česká ? Neváhejte a zanechte nám svůj komentář.

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *