Carrington podepsal dvouletou smlouvu s Calgary Flames

Oliver Callington v úterý podepsal dvouletý kontrakt na 5 milionů dolarů s Calgary Flames. Slyšení o platové arbitráži plánované na 10. srpna se vyhnulo.

Flames, Oliver Carrington avoid arbitration, settle to 2-year, $5 million  deal - Eminetra Canada

Callington, kterého si Calgary vybralo ve druhém kole (celkově 60.) draftu NHL 2015, měl 47 bodů (14 gólů, 33 asistencí) ve 168 zápasech základní části a 12 zápasech play off 3 body.

Callington zaznamenal v minulé sezóně v NHL kariérní maxima v počtu gólů (9), asistencí (22) a bodů (31) v 73 zápasech základní části s Flames. Ve 12 zápasech play off Stanley Cupu zaznamenal 3 body (1 gól, 2 asistence).

Útočník Matthew Tkachuk naplánoval týmové volební slyšení, ale 22. července byl vyměněn do Florida Panthers za útočníka Jonathana Huberdeaua, obránce MacKenzieho Weegara, útočníka Colea Schwindta a podmíněnou první volbu draftu NHL 2025. Kulaté výběry. Panthers také získali výběr ve čtvrtém kole draftu 2025.

Calgary (50-21-11) skončilo v minulé sezóně první v Pacifické divizi a ve druhém kole play off prohrálo s Edmontonem Oilers.

Doufám, že se Oliver Kellington bude v Calgary Flames vyvíjet stále lépe a jeho dovednosti jsou stále lepší. Chcete červený dres Calgary Flames? Náš web prodává hokejový dres levné různých týmů. Pokud máte, co chcete, vítejte na konzultaci!

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *